Stwórz swoje kosmetyki

Produkcja kontraktowa kosmetyków w firmie ACC Consulting

Chcesz stworzyć własną markę kosmetyków? Nie narażaj się na ogromne koszty produkcji – kupno maszyn, know-how oraz personelu. Aby stworzyć własne kosmetyki wystarczy, że zlecisz zewnętrznej firmie ich produkcję! Dowiedz się więcej poniżej – wspólnie stworzymy i wyprodukujemy Twoje kosmetyki. Od pomysłu do produktu!

Stwórz własny brand kosmetyków

Stwórz swój brand kosmetyków

Jeśli prowadzisz projekt pilotażowy, weryfikujesz odbiorców, markę lub kanały dystrybucji – mamy dla Ciebie unikalną propozycję! Dzięki usłudze mikro produkcji wytworzysz produkt na atrakcyjnych warunkach i w małej ilości. Szczególnie takiej, której większe podmioty produkcyjne nie będą chciały się podjąć.

Jak stworzyć własne kosmetyki?

Najczęściej wszystko zaczyna się od pomysłu. Problemem staje się jednak specjalistyczne know-how. W przypadku outsourcingu produkcji własnych kosmetyków te bariery znikają. Zgłaszając się do nas z pomysłem otrzymujesz pełne, wielopłaszczyznowe wsparcie – od formulacji po produkcję!

Na czym polega tworzenie swojej marki kosmetyków

Produkcja na zlecenie to unikalny rodzaj umowy, idealny dla mniejszych przedsiębiorstw – choć nie tylko. Tego typu usługa polega na zleceniu zewnętrznej firmie produkcji brandowanego kosmetyku. Klient – zlecający podaje jednak producentowi opracowaną przez siebie formułę produktu. Posiada on zatem pełne prawo do receptury kosmetyku, który zostaje wytworzony. Produkcja kosmetyków na zlecenie umożliwia zatem przedsiębiorcom rozwiązanie problemu kosztownej rozbudowy zaplecza technologicznego.

Czy kosmetyki zlecone do produkcji spełniają wszystkie wymagania?

Tak! Wszystkie kosmetyki, zanim przystąpimy do ich produkcji, są w pełni badane. Oznacza to, że spełniają one zarówno polskie oraz europejskie normy, jak i również wymagania, które sam określiłeś podczas konsultacji! Produkcja kosmetyków na zlecenie umożliwia zatem sprawne wejście na rynek kosmetyków, których wszystkie normy zostały spełnione.

Tworzenie własnej marki kosmetyków
Jakie są etapy tworzenia własnych kosmetyków?

Etapy tworzenia własnych kosmetyków

Po podpisaniu umowy zakupimy materiały niezbędne do produkcji zleconych kosmetyków. Jako producent jesteśmy w stanie pozyskać składniki w cenach hurtowych, co może znacznie obniżyć koszty końcowe, które poniesiesz.

Kolejnym etapem będzie produkcja kosmetyku według zleconej receptury. Ten etap to przede wszystkim wzajemna, obustronna współpraca.

Chcesz produkować kosmetyki?

Wjedź na rynek z nowymi kosmetykami Twojego własnego brandu! Nie ponoś ogromnych kosztów maszyn, know-how oraz personelu. Nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie – wypełnij formularz i zacznij podbijać rynek!