Wdrożenia produktów kosmetycznych

Produkcja Kontraktowa Kosmetyków w Firmie ACC
Wdrożenia produktów kosmetycznych i ich formulacje
01

Formulacje

Znamy najnowsze trendy na rynku surowców i postaci kosmetyków. Współtworzymy produkty od momentu konceptu. Gotowe projekty poddajemy analizie i weryfikacji z technologicznej perspektywy. Wyróżnia nas recepturowanie na wyłączność, dające pewność że Twój produkt nie pojawi się pod inną marką.

02

Badania

Przeprowadzamy komplet badań wymaganych rozporządzeniem oraz opcjonalnych. Wykonujemy m.in. testy mikrobiologiczne, konserwacji, stabilności i kompatybilności masy z opakowaniem, dermatologiczne i aplikacji. Badania to serce procesu produkcji kosmetyku, a naszą unikalną wartością jest ich dodatkowe opiniowanie.

Wdrożenia produktów kosmetycznych i ich badania
Wdrożenia produktów kosmetycznych i ich dokumentacja

03

Dokumenty

Przeprowadzamy oceny produktów kosmetycznych zwieńczone raportem oceny bezpieczeństwa naszych Safety Assessorów. Analizujemy istniejące, kompletujemy wymagane lub wykonujemy niezbędne dla projektu dokumentacje. Notyfikujemy produkty w CPNP. Aby wprowadzić produkt na rynek, musisz spełnić szereg wymagań. Nasze doświadczenie pozwala przejść etap formalny płynnie i bez poczucia biznesowych czy prawnych zagrożeń.

04

Produkcja

Zapewniamy Ci fizyczne wytworzenie Twojego produktu. Pracujemy z największymi fabrykami w Polsce, których jakość potwierdza rynek i nasze własne doświadczenia. W ACC dbamy, abyś sprawnie rozpoczął współpracę z poszukiwanym podmiotem.

Wdrożenia produktów kosmetycznych i ich produkcja