Produkcja kosmetyków

Produkcja kontraktowa kosmetyków w firmie ACC Consulting

Szukasz zewnętrznej firmy, która opracuje i wyprodukuje kosmetyki pod Twoim brandem? Specjalnie dla osób takich jak Ty przygotowaliśmy ofertę współpracy! Pomożemy Ci w rozwoju brandu na każdym etapie – od formulacji kosmetyku aż po dystrybucję. Sprawdź poniżej, co konkretnie robimy!

Produkcja kosmetyków – czy warto?

W wielu branżach odchodzi się obecnie od masowego oferowania tych samych produktów dla ogółu odbiorców. Ważne stało się indywidualne podejście do klienta. Dotyczy to tym bardziej branży kosmetycznej. Każdy z nas ma inne potrzeby i szuka marki, która zaspokoi jego indywidualne potrzeby. Nasza firma Acc oferuje produkcję kosmetyków na zlecenie nawet w małych ilościach, dzięki czemu można dostosować dany kosmetyk w atrakcyjnej cenie dla konkretnego odbiorcy.

Wiele osób dochodzi do wniosku, że aby właściwie zadbać o swoje ciało musiałby stworzyć własną recepturę kosmetyku. Chwytamy się wtedy domowych sposobów na problemy z włosami, cerą czy paznokciami. Nie jest to ani najlepszy ani najtańszy sposób radzenia sobie z problemami. Idealnym rozwiązaniem jest produkcja kosmetyków na życzenie skierowana nawet dla małej grupy odbiorców. Zlecający nie musi posiadać zaplecza technologicznego, a jedynie pomysł na kosmetyk. To wszystko żeby stworzyć własną markę kosmetyków.

Istnieje ogromne zapotrzebowanie nie produkcję kosmetyków na zlecenie, ponieważ coraz więcej osób chce dbać o swoje ciało w sposób bardziej naturalny i dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.

Czy kosmetyki zlecone do produkcji spełniają wszystkie wymagania?

Tak! Wszystkie kosmetyki, zanim przystąpimy do ich produkcji, są w pełni badane. Oznacza to, że spełniają one zarówno polskie oraz europejskie normy, jak i również wymagania, które sam określiłeś podczas konsultacji! Produkcja kosmetyków na zlecenie umożliwia zatem sprawne wejście na rynek kosmetyków, których wszystkie normy zostały spełnione.

Jakie badania należy wykonać przed produkcją kosmetyków?
Jakie są etapy produkcji kosmetyków?

Etapy produkcji kosmetyków

Po podpisaniu umowy zakupimy materiały niezbędne do produkcji kosmetyków. Jako producent jesteśmy w stanie pozyskać składniki w cenach hurtowych, co może znacznie obniżyć koszty końcowe, które poniesiesz.

Kolejnym etapem będzie produkcja kosmetyku według zleconej receptury. Ten etap to przede wszystkim wzajemna, obustronna współpraca.

Chcesz produkować kosmetyki?

Wjedź na rynek z nowymi kosmetykami Twojego własnego brandu! Nie ponoś ogromnych kosztów maszyn, know-how oraz personelu. Nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie – wypełnij formularz i zacznij podbijać rynek!

Jak wystartować z własną linią kosmetyków? 

Obecnie treści prezentowane przez blogerów i influencerów uzupełniane są o własne linie ubrań i kosmetyków. Wielu z nich jest specjalistami w swojej dziedzinie, ale potrzebują pomocy przy profesjonalnym stworzeniu własnych kosmetyków. Z pomocą przychodzi Acc, która idealnie zaspokoi ich oczekiwania. Oferta firmy Acc obejmuje outsourcing całego procesu od formulacji po produkcję, a zlecający ma pełne prawo do receptury kosmetyku.

Na podstawie Twojego pomysłu przygotujemy składniki i recepturę danego kosmetyku. Twój produkt będzie przez nas przebadany, dzięki czemu gwarantujemy spełnienie polskich i europejskich norm. Stosujemy najwyższej jakości materiały.

Jak zacząć własną produkcję kosmetyków
Czy opłaca się wejść na rynek kosmetyczny?

Czy produkcja kosmetyków jest opłacalna?

Standardowa produkcja linii kosmetyków jest kosztowna, ponieważ wymaga inwestycji w zaawansowaną technologicznie linię produkcyjną. Korzystając z oferty Acc cały proces produkcji jest nie tylko prostszy, ale i dużo tańszy. Pozyskujemy składniki w cenach hurtowych, dzięki czemu możemy zaoferować atrakcyjną cenę.

Tradycyjne, duże firmy produkujące kosmetyki na zlecenie oczekują zamówień na duże partie produktu. Wymaga to kosztownej inwestycji i dużej liczby odbiorców końcowych. Nasza firma podejmuje się zleceń bardziej kameralnych, dzięki czemu zysk wymaga mniejszych nakładów finansowych.