Producent
kosmetyków

Produkcja kontraktowa kosmetyków w firmie ACC Consulting

Szukasz zewnętrznej firmy, która opracuje i wyprodukuje kosmetyki pod Twoim brandem? Specjalnie dla osób takich jak Ty przygotowaliśmy ofertę współpracy! Pomożemy Ci w rozwoju brandu na każdym etapie – od formulacji kosmetyku aż po dystrybucję. Sprawdź poniżej, co konkretnie robimy!

Jakie są etapy produkcji kosmetyków?

Czym zajmuje się producent kosmetyków?

Firma, która na życzenie klienta podejmuje się wykonania konkretnego kosmetyku specjalnie dla niego, dobiera również odpowiednie opakowanie i oznakowanie. Oferuje również badania laboratoryjne w celu weryfikacji jakości i bezpieczeństwa produktu.

Jak wyprodukować własne kosmetyki?

Najczęściej wszystko zaczyna się od pomysłu. Problemem staje się jednak specjalistyczne know-how. W przypadku outsourcingu produkcji własnych kosmetyków te bariery znikają. Zgłaszając się do nas z pomysłem otrzymujesz pełne, wielopłaszczyznowe wsparcie – od formulacji po produkcję!

Na czym polega produkcja kontrakowa kosmetyków?

Produkcja kontraktowa to unikalny rodzaj umowy, idealny dla mniejszych przedsiębiorstw – choć nie tylko. Tego typu usługa polega na zleceniu zewnętrznej firmie produkcji brandowanego kosmetyku. Klient – zlecający podaje jednak producentowi opracowaną przez siebie formułę produktu. Posiada on zatem pełne prawo do receptury kosmetyku, który zostaje wytworzony. Produkcja kosmetyków na zlecenie umożliwia zatem przedsiębiorcom rozwiązanie problemu kosztownej rozbudowy zaplecza technologicznego.

Czy wyprodukowane przez nas kosmetyki spełniają wszystkie wymagania?

Tak! Wszystkie kosmetyki, zanim przystąpimy do ich produkcji, są w pełni badane. Oznacza to, że spełniają one zarówno polskie oraz europejskie normy, jak i również wymagania, które sam określiłeś podczas konsultacji! Produkcja kontrakowa kosmetyków umożliwia zatem sprawne wejście na rynek kosmetyków, których wszystkie normy zostały spełnione.

Czym zajmują się producenci kosmetyków?
Jak wygląda produkcja kontraktowa kosmetyków?

Etapy produkcji kosmetyków

Proces produkcji kosmetyków marek własnych dzieli się generalnie na etapy. Przede wszystkim konieczna jest znajomość planów dotyczących produktu i marki, abyśmy mogli wybrać idealny sposób produkcji na podstawie opisu, ceny i ilości. Następnie jesteśmy w stanie zaoferować próbki do porównania różnych opcji.

Po zaakceptowaniu próbek możemy przejść do fazy produkcji. Po otrzymaniu wszystkich komponentów do produkcji jesteśmy w stanie wyprodukować twoją markę i rozpocząć tworzenie wymaganej prawem dokumentacji i raportowania do bazy danych CPNP .

Chcesz produkować kosmetyki?

Wjedź na rynek z nowymi kosmetykami Twojego własnego brandu! Nie ponoś ogromnych kosztów maszyn, know-how oraz personelu. Nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie – wypełnij formularz i zacznij podbijać rynek!